Milí priatelia BeachVolejbalu a Volejbalu.

           Blíži sa 30.apríl, posledný deň, kedy ešte môžete rozhodnúť ako štát naloží s Vašimi daňami. Aj v tomto roku môžete sami rozhodnúť, kde sa použije aspoň malá časť z nich.
           Preto sa na Vás obraciam s prosbou o poukázanie 2% z Vami zaplatenej dane nášmu občianskemu združeniu.

           Volejbalový klub Šaca, ktorého súčasťou je aj projekt Športovej akadémie Košice je najdlhšie samostatne pôsobiacim volejbalovým klubom na území Košíc.
           Dlhodobo a systematicky sa venujeme mládeži i širokej verejnosti v oficiálnych i neoficiálnych súťažiach. Naši odchovanci našli volejbalové uplatnenie v rôznych družstvách na Slovensku.
           Nezabúdame však ani na nežnejšiu časť volejbalovej rodiny a samostanný tréningový proces máme i pre ne.
           Neoddeliteľnou súčasťou našej veľkej rodiny je aj jej mladší brat - BeachVolejbal, olympijský šport s čoraz vyššou popularitou. Našim zverencom sa dlhodobo darí postupovať na Finále M SR v BeachVolejbale v kategóriách U18, U20 i U22, kde patria k lepšiemu priemeru Slovenska. Niektorí naši hráči však dosiahli na méty najvyššie a reprezentovali Slovensko aj na medzinárodných podujatiach.
           V roku 2018 sme zaznamenali nový prírastok - SnowVolejbal, dynamicky sa rozvíjajúci šport, ktorý bol zaradený ako ukážkový počas ZOH v PyeongChang-u.

           Všetky finančné prostriedky získané vďaka poukázaniu 2% zaplatenej dane použijeme na zlepšenie tréningových podmienok našej mládeže, aby aj v budúcnosti mohli reprezentovať nielen náš (Váš) BeachVolejbal, Volejbal a SnowVolejbal ale i mesto Košice, či Slovensko.

           Ďakujem Vám za Vašu pomoc.

Mgr. Miroslav Andrássy


Kompletné informácie, ako poukázať 2% nášmu združeniu

Potrebné dokumenty

Časové lehoty