Milí priatelia volejbalu a beachvolejbalu.

           Blíži sa 30.apríl, posledný deň, kedy ešte môžete rozhodnúť ako štát naloží s Vašimi daňami. Aj v tomto roku môžete sami rozhodnúť, kde sa použije aspoň malá časť z nich.
           Preto sa na Vás obraciam s prosbou o poukázanie 2% z Vami zaplatenej dane nášmu občianskemu združeniu.

           Volejbalový klub Šaca, ktorého súčasťou je aj projekt Športovej akadémie Košice je najdlhšie samostatne pôsobiacim volejbalovým klubom na území Košíc.
           Ako jediný v meste sa dlhodobo a systematicky venujeme chlapčenskej zložke, v oficiálnych i neoficiálnych súťažiach sú zapojené družstvá mladších žiakov, starších žiakov i kadetov. Naši odchovanci našli volejbalové uplatnenie v juniorskom družstve Košíc i v extraligových družstvách Košíc, Prešova, či Svidníka.
           Nezabúdame však ani na nežnejšiu časť volejbalovej komunity a samostanný tréningový proces máme i pre mladšie žiačky, žiačky, kadetky i juniorky.
           Neoddeliteľnou súčasťou našej veľkej rodiny je aj jej najmladší člen - beachvolejbal, olympijský šport s čoraz vyššou popularitou. Našim zverencom sa dlhodobo darí postupovať na Finále M SR v beachvolejbale v kategóriách U18 i U20, kde patria k priemeru Slovenska. Niektorí naši hráči však dosiahli na méty najvyššie a reprezentovali Slovensko aj na medzinárodných podujatiach.

           Všetky finančné prostriedky získané vďaka poukázaniu 2% zaplatenej dane použijeme na zlepšenie tréningových podmienok našej mládeže, aby aj v budúcnosti mohli reprezentovať nielen náš (Váš) volejbal a beachvolejbal ale i mesto Košice, či Slovensko.

           Ďakujem Vám za Vašu pomoc.

Mgr. Miroslav Andrássy
    predseda Rady VK

Kompletné informácie, ako poukázať 2% nášmu združeniu
Potrebné dokumenty